m.ilmateenistus.ee lennuilm.ee keskkonnaagentuur.ee

Kvartaliülevaated

Keskkonnaagentuuri hüdroloogiaosakond koostab hüdroloogilise kvartaliülevaate iga kvartali järgse kuu viimasel kuupäeval. Kvartaliülevaade on pooloperatiivne kokkuvõte veevarudest Eesti jõgedes ja järvedes, kus püsiseirejaamade abil seiret tehakse. Alates 2019. aastast ilmuvad kvartaliülevaated ArcGIS kaardiloona.

2020. a I kvartali ülevaade

2020. a II kvartali ülevaade

2020. a III kvartali ülevaade

2020. a IV kvartali ülevaade

Vajutades kaardil olevatele hüdromeetriajaamade nuppudele, avaneb konkreetse jaama info asukoha, mõõtmiste alguse ja mõõdetavate parameetrite kohta. Rullikuga või üleval vasakus servas olevate „+/-“ märkide abil on võimalik kaarti sisse ja välja suumida. Täpsem ülevaade hüdromeetriavõrgust on saadaval interaktiivsel veeseire kaardil.

Kogutud andmeid võrreldakse pikaajaliste keskmiste ja ekstreemsete väärtustega, et kirjeldada kui veevaene või -rohke lõppenud kvartal oli. NB! Kvartaliülevaates esitatu on esialgse seire tulemus ja ei anna täiuslikku ülevaadet kõigist hüdromeetriajaamade andmetest ning andmed ei ole läbinud lõppkontrolli. Algandmed väljastatakse soovijatele tasuta, kuid töödeldud andmed on tasulised. Telli omale huvipakkuvad andmed tellimisvormi kaudu või saada e-posti aadressile klienditugi@envir.ee.

 

 

 

4 / 4 hindajat